Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

NEWS
Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ


W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.


Nagrodę dla Superbohaterki Sesdermy w wysokości 10 tys. złotych w wręczyła Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma w Polsce.

– W imieniu firmy Sesderma chciałabym wyróżnić panią mecenas Zuzannę Rudzińską-Bluszcz za wieloletnie i konstruktywne zaangażowanie w sprawy społeczne oraz obronę praw człowieka. Taki rodzaj zaangażowania wymaga odwagi i konsekwencji. Pani publiczna działalność jest dla nas, innych kobiet, inspiracją do tego, by nie poddawać się w dążeniu do celu - mówiła.

Dziękując za nagrodę, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz na wstępie powiedziała, że to wyróżnienie jest nagrodą nie tylko dla niej, ale też "dla wszystkich kobiet, które nie boją się usłyszeć swojego głosu". - Momentów, kiedy się bałam było wiele w moim życiu. Czy to pierwsze wystąpienia na konferencjach, czy moment kiedy stałam przed pałacem prezydenckim i namawiałam zgromadzonych ludzi, żeby nie bali się stawać w obronie niezależnych sędziów, czy moje pierwsze wystąpienie przed ONZ. Teraz wiem, że nasz mocny kobiecy głos jest bardzo potrzebny w przestrzeni publicznej - podkreślała.

Zuzanna Rudzińska-Bluszcz to prawniczka, kandydatka na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Jako adwokatka wielokrotnie broniła w sądach praw osób chorych, z niepełnosprawnością, bezrobotnych, walcząc ponad podziałami.

Plebiscyt „Superbohaterka” ma na celu wyłonienie kobiety, która w ubiegłym roku swoim działaniem, postawą i wizją wpłynęła na nasze życie osobiste, społeczne czy polityczne. Sesderma została partnerem konkursu już po raz trzeci.

Transmisję całej gali on-line można obejrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/live/?v=252048463373812&ref=watch_permalink

Jeszcze raz gratulujemy!
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

SAMAY nominowany w plebiscycie Glamour

 Linia SAMAY walczy o nagrody w plebiscycie magazynu Glamour. W tym roku otrzymaliśmy aż 3 nominacje. Teraz wszystko w rękach czytelników, dlatego prosimy o oddanie głosu!

 

Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers

Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers

Poszukujemy modelek i modeli w wieku 30-60 lat do projektu szkoleniowo-mediowego z wykorzystaniem wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma Fillers.