Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers

NEWS
Zgłoś się jako model do projektu z Fillderma Fillers


Poszukujemy modelek i modeli w wieku 30-60 lat do projektu szkoleniowo-mediowego z wykorzystaniem wypełniaczy z kwasem hialuronowym Fillderma Fillers.


Wszystkie zabiegi zostaną wykonane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej po konsultacji i doborze preparatu oraz zabiegu do potrzeb danej osoby.

W ramach projektu wykonamy jeden lub więcej zabiegów z zakresu: rewitalizacji skóry, wypełnienia i rewitalizacji ust, korekty ust, wypełnienia bruzd, doliny łez, wolumetrii policzków, linii marionetki, konturowania żuchwy, modelowania brody lub nosa.

Aby wziąć udział w projekcie prosimy o przesłanie 2 zdjęć twarzy: z przodu oraz z profilu. Zdjęcie powinny być bez makijażu i bez użycia filtrów. Preferujemy osoby, które jeszcze nie miały wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 marca na adres sesdermapolska@sesderma.com lub poprzez wiadomość prywatną na https://www.facebook.com/MedidermaPolska

Przesłanie zgłoszenia jest różnoznaczne z chęcią udzielenia zgody na wykorzystanie wizerunku w mediach.

Sesderma Polska pokrywa koszty zabiegu. Preferowane miejsce zamieszkania to Warszawa lub okolice ze względu na miejsce wykonania zabiegu. Dojazd do Warszawy w wybranym terminie odbywa się na koszt modela.

 
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.