Znasz go z prasy!

NEWS
Znasz go z prasy!


Żel do dezynfekcji Lactyferrin Sanitizer podbija serca dziennikarzy kobiecych magazynów. Przeczytaj, co sądzą o nim pisma Glamour, Twój Styl, Gala i Party, a potem przetestuj na własnej skórze!


Magazyn Glamour poleca żel do dezynfekcji zwłaszcza „w trudnym czasie zwiększonych zachorowań, ponieważ, poza zachowaniem szczególnej ostrożności, odpowiednia higiena w postaci odkażania rąk to jedyny sposób zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby”. Czasopismo zwraca uwagę na aż potrójne działanie żelu, który „odkaża, chroni i pielęgnuje”.

Magazyn Gala rekomenduje żel Lactyferrin Sanitizer „jako opcję awaryjną, gdy mydła akurat nie mamy pod ręką”. Zwraca uwagę na to, że w wielu przypadkach tradycyjna forma żeli wodno-alkoholowych przez „wysokie stężenie alkoholu może powodować naruszenie ochronnej bariery skóry, dlatego wielu producentów dodaje do swoich receptur składniki łagodzące”. W przypadku żelu z linii Lactyferrin takie działanie mają laktoferyna i laktoperoksydaza. Dzięki nim Lactyferrin Sanitizer nie tylko dba o higienę, ale też pielęgnuje skórę dłoni.

Twój Styl w swoim jubileuszowym wydaniu na 30-lecie również zwraca uwagę na częsty wśród żeli dezynfekujących problem, że „alkohol oczyszcza dłonie (bez wody), ale je przy tym wysusza”. Rozwiązaniem według redakcji jest żel Sesdermy z laktoferyną. Jak pisze magazyn, jest „to nasze naturalne białko, które wzmacnia mechanizmy obronne skóry.”

Żel do dezynfekcji od Sesdermy pojawia się także w zestawieniu kosmetyków do rąk polecanych przez magazyn Party.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ


Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

Dr Serrano ponownie nagrodzony przez gazetę „La Razón”

We wtorek 5 października dr Gabriel Serrano został wyróżniony podczas 10. edycji plebiscytu „Premios A Tu Salud” nagrodą za badania nad COVID-19 oraz laktoferyną.

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

Sesderma wybrała swoją SUPERBOHATERKĘ

W tym roku naszą SUPERBOHATERKĄ w plebiscycie Wysokich Obcasów została mecenas Zuzanna Rudzińska-Bluszcz. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyznała kapituła redakcji oraz głosujący w internetowym plebiscycie.

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Sesderma po raz kolejny wybierze Superbohaterkę

Po raz trzeci zostaliśmy partnerem konkursu „Superbohaterka” Wysokich Obcasów, nagradzającego wyjątkowe kobiety, które zmieniają świat na lepsze. Oprócz Sesdermy swoje nagrody przyzna kapituła oraz głosujący w internetowym plebiscycie.